ВIДГУКИ

Анонім 13 днів тому

добрый день.вы работаете с евроавтомобилями?и защищаете ли вы права водителей на евроавтомобилях?

Доброго дня! Стосовно питань, з авто на іноземних номерах, наші юристи надають консультації.

Анатолий Коваленко 7 місяців тому

Спасибо за сотрудничество!)

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Александр Пономарчук 7 місяців тому

Вы помогаете по перегрузам?

Доброго дня Олександре!
Так, стосовно усіх питань вантажно-транспортного контролю наші Юристи консультують.

Людмила 7 місяців тому

подскажите пожалуйста, карта подвязана под 1. определенный автомобиль и водитель любой; 2. Определённый автомобиль и один водителя; 3. Любое авто и определенный водитель.

Доброго дня Людмило!
Карта кріпиться конкретно за людиною. За кермом якого авто буде ця людина - ролі не грає. Власник карти при бажанні може проконсультуватися на рахунок і іншої людини, але папери до суду складаються тільки на ім'я власника карти.

чубак ігор мирославович 9 місяців тому

юридичний контроль хочу з вами працювати. в минулому році замовив випадкову послугу в другій компанії, коли заберав посилку був розчарований. в цьому році хочу знову з вами

Для того, щоб стати клієнтом нашої компанії необхідно залишити заявку на сайті

Андрей 9 місяців тому

Я занимаюсь грузоперевозками, интересует консультируете ли вы по вопросам, которые с этим связаны?

Так, з питань вантажно-транспортного контролю наші спеціалісти надають консультації.

Оля 9 місяців тому

Як до Вас можна звернутись. Хотіла б у Вас працювати.

Доброго дня!
На жаль вільних вакансій немає, але Ви можете надіслати нам своє резюме на адресу: zahust24@gmail.com

Миколп 10 місяців тому

Супер

Дякуємо!

Андрей 11 місяців тому

Хочу поделится своей радостью. Заплатил я 500 с хвостиком за услугу и доставку, но вернул эти деьги буквально через месяц, когда полиция хотела выписать штраф 1750 гривен за то что я припарковался на месте инвалидов. Я инвалид, но в тот момент удоствоериния с собой не было, позвонил юристам и все обошлось. Спасибо Юридичний Контроль! Вы лучшие!

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Сергей рік тому

Скажите, что делать, если виновник ДТП скрылся с места ДТП? И что делать с нанесенным ущербом?

Доброго дня Сергію! План дій:
1. Викликати співробітників Національної поліції для фіксації події.
2. На протязі 3-х днів повідомити Моторно-транспортне бюро України про подію і виконати отримані рекомендації (дочекатися страхового комісара для проведення оцінки збитку, заповнити заяву і т.д.)
У випадку, якщо страховий комісар від МТСБУ не приїхав, на протязі 10-и днів необхідно самостійно провести оцінку збитку шляхом звернення на сертифіковану станцію технічного обслуговування (ці розтрати покриває МТСБУ при виплаті).
3. Протягом 90 днів з моменту отримання всього пакету документів МТСБУ виплачує суму збитку в зручний заявнику спосіб.

РУСЛАН рік тому

сколько вы уже работаете?

Працюємо на ринку третій рік.

Сергій Станіславович рік тому

Доброго дня! Чи є у вас якісь знижки при купівлі декількох карток?

Так, є діючі знижки. Для більш детальної інформації зверніться за вказаним номером на сайті.

Игорь рік тому

Хотелось бы уточнить один момент по поводу Ваших услуг. Понятно, что когда остановит инспектор я должен звонить Вам консультироватсч и т.д А вот меня интересует такой вопрос, что делать мне если я попал в ДТП? Какие мои действия?

Доброго дня Игоре!Стосовно Вашого питання, все залежить від визнання своєї вини іншим водієм.Якщо інший водій визнає себе винним і збиток не перевищує 50 тисяч гривень у Вас є можливість скласти повідомлення про ДТП (Європротокол).В випадку, якщо інший водій не визнає себе виним Вам необхідно викликати співробітників Національної поліції для фіксування події.Також варто розшукати двох свідків цієї події і попросити їх залишитись до прибуття співробітників Національної поліції або ж записати їх контактні дані. Після прибуття співробітників Національної поліції необхідно досконало прослідкувати за складанням схеми ДТП, а також вимагать від поліцейських зафіксувати ДТП (зробити фото, відео).Також необхідно залишити письмове пояснення стосовно події і передати його співробітникам національної поліції.Після цього необхідно повідомити Страхову компанію винуватця про подію і очікувати результатів судового процесу по результатам якого треба буде звернутись в страхову компанію винуватця для відшкодування нанесеного збитку.

артем валерійович трач рік тому

неодноразово звертався до юристів, дуже задоволений. хороший сервіс за таку ціну

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Сергей Александрович Зубар город Херсон рік тому

Здравствуйте! У меня есть карта ваша стандарт, хочу универсальную так как она мне будет более полезная. Что мне делать?? Заказывать еще одну?? Ответьте

Доброго дня Сергію!
З цього питання Вам необхідно звернутися до свого персонального менеджера в якого Ви замовляли карту. Замовляти ще одну не треба, Ви просто доплатите різницю.

Геннадий рік тому

Пользуюсь услугой уже второй год, очень доволен.

Дякуємо за тривалу співпрацю та Вашу довіру!

Богдан рік тому

Радий, що працюю саме з цією компанією. Юристи завжди беруть слухавку, дівчата ввічливі йдуть на зустріч. Обіцяли покласти 2 талона, але доїхав лише один. Подзвонив своєму менеджерові Іринкі, компанія виправила помилку вислали 2 талона і заплатили за доставку. був здивований якщо чесно, здивований, що в цій компанії цінують кожного клієнта. За це і дякую. Буду всім рекомендувати!

Дякуємо за зворотній зв'язок! Ваша думка дійсно, важлива для нас.

Игорь Бевз рік тому

Подскажите есть ли такой штраф за движение без включенного ближнего света?

Розповсюджена ситуація, коли співробітники Національної поліції виписують водіям штраф в розмірі 425 грн за рух без вімкненого ближнього світла або ж денних ходових огнів. Але, у відповідності з санкцією статті, яку застосовують, штраф можна накладати в випадку порушення користування освітлювальними засобами на початку руху або ж в випадку зміни направлення руху, але не в процесі руху.
Вихидячи з цього, в випадку руху без вімкнених денних ходових огнів або ж ближнього світла допускається застосування лише одного виду санкцій, а саме: попередження, що передбачено ст. 135 Кодекса України про адміністративні правопорушення.

Василий рік тому

Отличная компания. Квалифицированные юристы и милые менеджеры, которые всегда готовы помочь и поддержать. Особое спасибо менеджеру Ирине, всегда поднимает настроение.

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Игорь Ильич рік тому

Подскажите пожайлуста, могут ли инспектора выписать штраф за трещину на лобовом стекле?

Дійсно, дуже часто виникає ситуація, коли співробітники Національної поліції виписують штраф водіям за тріщину на лобовому склі, пояснюючи це Державними нормами, в яких передбачена заборона використання транспортного засобу з тріщиною на лобовому склі.
Але, данні норми розповсюджуються виключно на станції проходження технічного огляду, тому при наявності діючого документа, (підтверджуючого, що технічний огляд пройдено) притягнення до адміністративної відповідальності за тріщину являється незаконним - це стосується грузових транспортних засобів, оскільки для них процедура проходження технічного огляду є обов'язковою.
Для водіїв легкових транспортних засобів ситуація аналогічна, оскільки для легкових авто процедура проходження технічного огляду не являється обов'язковою.

Руслан рік тому

Здравствуйте! Пару дней назад получил штраф за парковку в неправильном месте, припарковался на тротуаре. Стаж водительской еще не большой, хотел бы уточнить запрещено ли законом парковатся на тротуаре и есть ли штраф за парковку на зеленной зоне?

Доброго дня! Все залежить від того: на якому саме авто Ви були та як саме заїхали на тротуар. Т.к. у правилах дорожнього руху зазначено, що стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2м.
Що стосується зеленої зони.. Є також багато нюансів. В залежності під що саме призначена ця зона. Штраф є. Але краще набрати на гарячу лінію, щоб можна було детальніше обговорити дане питання.

Андрей рік тому

Вчера остановили инспектора и хотели выписать штраф за трещину на стекле, позвонил юристу не знаю что он им сказал, но меня сразу же отпустили, еще причем и извинились. Я удивлен. Спасибо!

Раді, що Ви задоволені.

Андрей Мельников рік тому

Неоднократно обращался к вашим юристам, всегда помогают на высшем уровне. Не просто помогают, а дают дельные человечиские советы. Особое спасибо Димону что выручил

Дякуємо за зворотній зв'язок. Юристу коментар передамо)

Женя рік тому

Юридичний Контроль Дякую

Дякуємо Вам!

Антон рік тому

З приводу питання про перевищення швидкості, скажіть будь-ласка, чому ви вирішили що сума штрафу становить 3400 грн? Тоді як в кпап України нічого не змінилося і штраф залишився в сумі 510 грн, ви керуєтесь сайтами новин, а не нормативными актами ? Вибачаюсь, але відразу видно вашу некомпетентність.

Иван Семенович рік тому

Хорошая услуга доволен что вовремя купил. Теперь экономлю и время и деньги

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Генна рік тому

Хотел бы узнать, если это возможно какой сейчас штраф за превышение скорости? И можно ли что то предпринять если его уже выписали?

Штраф за перевищення швидкості становить 510 грн. Наберіть Вашого Юриста, він підкаже, що можна вдіяти в данній ситуації.

Кушніров Олександр Іванович рік тому

Чудова компанія, користуюся рік. Юристи бомба. Через місяць закінчується термін дії карти, як я можу її продовжити?

Доброго дня!
Стосовно співпраці в майбутньому, Вам необхідно набрати Вашого персонального менеджера або ж номер який вказано на сайті.

Павел рік тому

Здравствуйте! хотел бы узнать обязателен ли техосмотр для молоковоза?

Доброго дня!
Необхідно проходити обов'язковий технічний контроль один раз на рік. Це положення прописано в статті 35 закона України "Про дорожній рух".
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3353-12#n427

Микола рік тому

Очень рад сотрудничеству, приятные люди, переживают как за своих друзей, всегда помогают до конца, и я желаю вам процветанья и успехов, такие люди нам нужны!!!

Раді, що Ви задоволені!

Андрей рік тому

в потрібний момент всі лінії зайняті а після складання постанови передзвонили менеджер Яна дозволяє не відповідати на телефон протягом декількох днів

Доброго дня!
Зверніться по номеру керівництва для вирішення цієї ситуаціїї.

Анатолій рік тому

Спасибо за помощь! Толковые юристы, менеджеры супер! Рекомендую всем!

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Іван рік тому

Услуга вполне интересная, не дорогая и нужная обращался к юристу за консультацией, юрист дал рекомендации грамотно. Ещё хочу поблагодарить моего персонального менеджера Марину за ее помощь и хорошее отношение к клиенту. Спасибо

Игарь Пыслар рік тому

Дякую за ваші послуги! Звертався до ваших юристів допомогу надали кваліфіковану і звичайно дякую менеджеру Марині допомогу. Рекомендую

Ярослав рік тому

Спасибо за помощь! Юристы и менеджер Яна всегда на связи!отзыычивая команда )

Влад рік тому

Всем рекомендую ! Каждый знает свое дело, помогли в нужный момент! Спасибо

Владимир рік тому

Толковые юристы, менеджеры просто супер, компанией вполне удовлетворен. Спасибо за помощь !

Михаил рік тому

Все шикарно.Все работает на ура. Приятная девушка, все детально объяснила, очень рад что узнал об этой компании. Спасибо отдельное Яночке, за её терпение. И за то что переживает за своих клиентов.

Владимир рік тому

Помощь пригодилась , все сработали на профессиональном уровне !Очень доволен !

Олексій рік тому

Квалифицированная помощь была предоставлена !спасибо

Дякуємо за зворотній зв'язок!

юрий рік тому

полиция говорят не обязаны общаться по телефону!только с представителем на месте!

По закону України інспектори дійсно не мають права брати Вашу особисту річ (в данному випадку Ваш телефон), але якщо Ви вмикаєте гучномовець, інспектор зобов'язаний спілкуватися з Вашою стороною захисту, адже за Конституцією УК ви маєте право на юридичний захист. І якщо інспектор в такому випадку Вам відмовляє, значить його претензії можна вважати незаконними, в такому разі юристи пишуть скаргу до Департаменту поліції.

юрий рік тому

здравствуйте,скажите пожалуйста договор мы с вами заключаем какой то ,когда будет ваша услуга заказана?

Стосовно Вашого питання.. Договір наша компанія не заключає, т.к. це абонементська плата за рік ( те саме, коли оплачуєте послуги мобільного зв'язку за рік). Але ми беремо на себе ряд обов'язків: консультації в телефонному режимі, складання паперів (перелік вказано на сайті), а також повернення коштів, якщо надана Вам консультація була некваліфікованою.

Михайло рік тому

Компанія супер, менеджер Анастасія - янгол, шикарне відношення, завжди допоможе, і взагалі всі ви молодці

Дякуємо за зворотній зв'язок.

Олег 2 роки тому

Замечательная компания , юристы , менеджери. Очень доволен работой и помощью

Дима 2 роки тому

Компания просто супер, спасибо вам , вы во многом помогаете людям !!

Анатолій 2 роки тому

Компанія супер, я дуже задоволенний юристами . Багато друзів співпрацюють також з вами . Будк і надалі рекомендувати . Супееер

Євген 2 роки тому

Задоволений роботою спеціалістів, на даній фірмі працюють кваліфіковані робітники . Про менеджерів склалась гарна думка, люб‘язні, ввічливі дівчата. В цілому сервісом задоволений

Олена Радіонова 2 роки тому

Заказала мужу комплект юридической защиты. Юристы отзывчивые, понимающие, всегда на связи. Теперь и мужу хорошо и мне спокойно) Рекомендую всем)))

Женя Качур 2 роки тому

Став учасником програми не давно, але дуже задоволений роботою юристів та їх кваліфікацією! Всім рекомендую!!!

Денис Лиходед 2 роки тому

Теперь полиция мне не враг, благодаря талону даже не останавливают. Спасибо вам за это.

Nikolay Melnichenko 2 роки тому

Недавно стал Вашим клиентом, очень доволен. Рекомендую!

Іван Торохтій 2 роки тому

МЕГАКЛАСНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СЕРВІС! Ось що я можу сказати про компанію “Юридичний контроль”. Тепер патрульні мені не страшні, адже я знаходжусь під надійним юридичним захистом! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Maxim Sushko 2 роки тому

Видел много машин в городе с вашим талоном, решил и себе заказать, хорошо что есть подобные сервисы, денег не много, а консультацию можно получить в любое время

Hanter XSD 2 роки тому

Пользуюсь недавно, но пока все устраивает. Особенно радуют отзывчивые юристы, спасибо.

Антон Голобуль 2 роки тому

Был у меня инцидент с полицией, проехал на красный. Набрал юриста, тот не растерялся и быстро разрулил ситуацию. Обошлось предупреждением. Хорошая программа! Юрист всегда можно сказать под рукой и не нужно напрягаться. Спасибо

Звертайтеся! Завжди раді допомогти!

Евгений Онищенко 2 роки тому

купил обычную карту, хочу премиум. Можно ка-то доплатить и обменять? Все-таки привилегий больше, та й деньги за такие услуги копейки.

Доброго дня! Так, таку процедуру можна здійснити. Наберіть Вашого персонального менеджера і Вам відправлять нову карту (стару буде заблоковано), на Новій Пошті до сплати буде 200 грн, т.к. Вартість карти Premium 598 грн, з них 398 грн Ви уже сплатили за карту Standart.

Микола 2 роки тому

Спочатку не повірив, що за такі малі гроші можна отримувати допомогу цілодобово, але все ж таки вирішив спробувати, та ще й менеджер приємний. Зараз користуюся, все влаштовує. Юристи дійсно профі в своєму ділі. Рекомендую!!!!

Дякуємо за зворотній зв'язок.

Ще коментарі