ВIДГУКИ

Сергій Олександрович 8 місяців тому

Їхав на грузовій машині, остановили інспектори по причині, що є якась орієнтіровка, в ітогі хотіли виписать штраф, що немає тех обслуживанія. Набрав юристів, не знаю, що вони їм там казали, але мене відпустили. Користуюсь картою універсал уже пішов на 4-й рік. Дякую вам

Анонім 10 місяців тому

ДОБРОГО ВЕЧОРА! Скажіть , будь - ласка, я потрапив в ДТП (не впорався з кермуванням, зїхав з дороги, вдарився в дерево), постраждала пасажирка. Швидка доправила її в лікарню з переломами ребер та рваними ранами нижньої кінцівки.. З моменту події минуло 2 місяці як раптом зателефонував слідчий з проханням привезти рентгенівський знімок потерпілої у кабінет суд.мед.експерта . Потерпіла із заявою у правоохоронні органи не зверталася. Чи зобовязана вона сама надати такий знімок якщо він є в електронному вигляді у рентген кабінеті та у лікуючого лікаря? Як правильно діяти в такому випадку ? Чому порушено справу? Чому без відома потерпілої було вилучено дані з історії її хвороби, а знімок потрібно привезти самому , чи правомірні дії правоохоронців в даному випадку? Буду щиро вдячний за відповідь!

1. Чи зобов’язана вона сама надати такий знімок якщо він є в електронному вигляді у рентген кабінеті та у лікаря?
Вона не зобов‘язана надавати такий знімок, тим паче, на усну чи письмову, вимогу слідчого. Відповідно до вимог Кримінального-процесуального кодексу обов‘язок збирати докази покладається на сторону обвинувачення, тобто на слідчого. Однак, слідчий може попросити докази, а вона надати їх за власним бажанням. Єдиним інструментом примусового витребування таких доказів у неї є ухвала суду. У цьому випадку слідчий повинен пред‘явити їй ухвалу і в змісті ухвали повинно бути чітко зафіксовано, до яких саме документів вона повинна надати доступ.

2. Як правильно діяти в такому випадку?
У цьому випадку необхідно пам’ятати, що слідчий буде намагатися викликати вас чи вашу пасажирку до себе, але, якщо він не буде запрошувати вас повісткою, яка офіційно вручена під розписку ви можете не з‘являтись до нього. Також, якщо вас офіційно запрошують повісткою ви маєте право не надавати и будь-яких показів та вимагати запрошення вашого адвоката чи представити вам адвоката. Зараз, потрібно розуміти, що зараз слідчий буде збирати доказову базу по страві, медичні данні, які були отримані будуть передані на експертизу для того, щоб експерт відповів, який ступінь тяжкості тілесних ушкоджень був задіяний. Для того, щоб допомогти вам, потерпіла може написати заяву про те, що їй була відшкодована матеріальна шкода та вона не має до вас претензій та заявити клопотання слідчому про те, щоб він долучив цей личт до справи.

3. Чому порушено справу?
Закон розділяє випадки, коли справу може бути порушено тільки за заявою потерпілого і правоохоронними органами з власної ініціативи. У 90% випадків ДТП з потерпілими правоохоронці порушують справу та проводять слідчі дії, щоб з‘ясувати чи є у кожному конкретному випадку склад злочину.

4. Чому без відома потерпілої було вилучено дані з історії її хвороби, а знімок потрібно привезти самому, чи правомірні дії правоохоронців в даному випадку?
Медичні персональні дані є лікарською таємницею та особиво чутливими даними, а тому для доступу до них у слідчого обов‘язково повинна бути ухвала слідчого судді. У разі якщо слідчий отримав ці данні в будь-який інший спосіб то докази, які він отримав на підставі цих даних будуть визнані судом недопустимими в подальшому (однак, до закінчення розслідування та передачі справи до суду, не слід вказувати слідчому на це). Прохання самостійно надати знімок, зроблено для того, щоб легалізувати ці данні та в подальшому вказати про їх отримання у законний спосіб.

Михайло Миколайович рік тому

Доброго дня! Хочу поділитися ситуацією, що трапилася зі мною наприкінці квітня. Чесно кажучи, за 9 місяців з моменту підписання договору, жодного разу не довелося користуватися послугами. Думав, що на наступний рік, не буду продовжувати договір. Але настав, як кажуть, і мій перший раз. Я зіштовхнувся з порушеннями наших завжди «правих» поліцейських. Склали на мене протокол. Статті та всі моменти описувати не буду, так як це займає час, але коротко опишу саму ситуацію Так як я людина не зовсім досвідчена в юридичному напрямку, тому було прийняте рішення звернутися до «Юридичного контролю», пояснивши ситуацію що склалася. Мені дуже оперативно надали всю необхідну інформацію: 1. Склали позов; 2. Розписали покрокові дії на кожному етапі; 3. Склали навіть квитанції на оплату судового збіру з приводу подання позову. Оце Сервіс! Чесно кажучи, я шокований… Не очікував такого сервісу, думав що відповіді будуть менш обгрунтовані та не нададуть мені ніякої допомоги. Ні, друзі: повний контроль; прокрокова інструкція; заповнення всіх реквізитів; повний контроль ситуації. Не можу гарантувати роботу кожного юриста, але скажу так, мені допомогав Дмитро Вадимович. Ось його робота на висоті. Повний контроль всієї ситуації! Дмитро, дякую Вам за те, що Ви виконуєте свої обов’язки перед клієнтом на 200% Вважаю, що саме на таких відповідальних працівниках тримається весь імідж компанії. Велике Вам дякую! P.S Буду рекомендувати всім! З повагою Михайло Миколайович

Дякуємо за зворотній зв‘язок

Олег рік тому

Добрий день!Що робити в такому випадку,коли я зробив ДТП,але моя страхова не виплачує потерпілому компенсацію,так як він керував ТЗ на польській реєстрації і не мав доручення від поляка про те що він (потерпілий)може отримувати компенсацію при ДТП,моя страхова не виплатила йому грошей,і він тепер вимагає від мене(пройшло 2роки після ДТП),щоб я йому заплатив гроші 500$

Право потерпілого на відшкодування шкоди за рахунок особи, яка завдала шкоди, є абсолютним і не може бути припинене чи обмежене договором, стороною якого потерпілий не був, хоч цей договір і укладений на користь третіх осіб. Закон надає потерпілому право одержати страхове відшкодування, але не зобов’язує одержувати його. При цьому відмова потерпілого від права на одержання страхового відшкодування за договором не припиняє його права на відшкодування шкоди в деліктному зобов’язанні.
Таким чином потерпілому як кредитору належить право вимоги в обох видах зобов’язань, деліктному та договірному. Він вільно, на власний розсуд обирає спосіб здійснення свого права шляхом звернення вимоги виключно до особи, яка завдала шкоди, про відшкодування цієї шкоди, або шляхом звернення до страховика, у якого особа, яка завдала шкоди, застрахувала свою цивільну відповідальність, із вимогою про виплату страхового відшкодування, або шляхом звернення до страховика та в подальшому до особи, яка завдала шкоди, за наявності передбачених статтею 1194 ЦК України підстав.
У Вашій ситуації, вище викладене свідчить про те, що якщо потерпілий в наслідок ДТП не може отримати з будь-яких причин страхові виплати він може звернутися до суду про відшкодування шкоди. Тільки після рішення суду потерпілий в праві від Вас щось вимагати. У всіх інших випадках його вимоги Ви можете ігнорувати.
Для більш точної і кваліфікованої відповіді потрібно ознайомитися із листом страхової компанії про відмову у здійсненні страхових виплат.

Анонім рік тому

добрый день.вы работаете с евроавтомобилями?и защищаете ли вы права водителей на евроавтомобилях?

Доброго дня! Стосовно питань, з авто на іноземних номерах, наші юристи надають консультації.

Анатолий Коваленко 2 роки тому

Спасибо за сотрудничество!)

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Александр Пономарчук 2 роки тому

Вы помогаете по перегрузам?

Доброго дня Олександре!
Так, стосовно усіх питань вантажно-транспортного контролю наші Юристи консультують.

Людмила 2 роки тому

подскажите пожалуйста, карта подвязана под 1. определенный автомобиль и водитель любой; 2. Определённый автомобиль и один водителя; 3. Любое авто и определенный водитель.

Доброго дня Людмило!
Карта кріпиться конкретно за людиною. За кермом якого авто буде ця людина - ролі не грає. Власник карти при бажанні може проконсультуватися на рахунок і іншої людини, але папери до суду складаються тільки на ім'я власника карти.

чубак ігор мирославович 2 роки тому

юридичний контроль хочу з вами працювати. в минулому році замовив випадкову послугу в другій компанії, коли заберав посилку був розчарований. в цьому році хочу знову з вами

Для того, щоб стати клієнтом нашої компанії необхідно залишити заявку на сайті

Андрей 2 роки тому

Я занимаюсь грузоперевозками, интересует консультируете ли вы по вопросам, которые с этим связаны?

Так, з питань вантажно-транспортного контролю наші спеціалісти надають консультації.

Оля 2 роки тому

Як до Вас можна звернутись. Хотіла б у Вас працювати.

Доброго дня!
На жаль вільних вакансій немає, але Ви можете надіслати нам своє резюме на адресу: zahust24@gmail.com

Миколп 2 роки тому

Супер

Дякуємо!

Андрей 2 роки тому

Хочу поделится своей радостью. Заплатил я 500 с хвостиком за услугу и доставку, но вернул эти деьги буквально через месяц, когда полиция хотела выписать штраф 1750 гривен за то что я припарковался на месте инвалидов. Я инвалид, но в тот момент удоствоериния с собой не было, позвонил юристам и все обошлось. Спасибо Юридичний Контроль! Вы лучшие!

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Сергей 3 роки тому

Скажите, что делать, если виновник ДТП скрылся с места ДТП? И что делать с нанесенным ущербом?

Доброго дня Сергію! План дій:
1. Викликати співробітників Національної поліції для фіксації події.
2. На протязі 3-х днів повідомити Моторно-транспортне бюро України про подію і виконати отримані рекомендації (дочекатися страхового комісара для проведення оцінки збитку, заповнити заяву і т.д.)
У випадку, якщо страховий комісар від МТСБУ не приїхав, на протязі 10-и днів необхідно самостійно провести оцінку збитку шляхом звернення на сертифіковану станцію технічного обслуговування (ці розтрати покриває МТСБУ при виплаті).
3. Протягом 90 днів з моменту отримання всього пакету документів МТСБУ виплачує суму збитку в зручний заявнику спосіб.

РУСЛАН 3 роки тому

сколько вы уже работаете?

Працюємо на ринку третій рік.

Сергій Станіславович 3 роки тому

Доброго дня! Чи є у вас якісь знижки при купівлі декількох карток?

Так, є діючі знижки. Для більш детальної інформації зверніться за вказаним номером на сайті.

Игорь 3 роки тому

Хотелось бы уточнить один момент по поводу Ваших услуг. Понятно, что когда остановит инспектор я должен звонить Вам консультироватсч и т.д А вот меня интересует такой вопрос, что делать мне если я попал в ДТП? Какие мои действия?

Доброго дня Игоре!Стосовно Вашого питання, все залежить від визнання своєї вини іншим водієм.Якщо інший водій визнає себе винним і збиток не перевищує 50 тисяч гривень у Вас є можливість скласти повідомлення про ДТП (Європротокол).В випадку, якщо інший водій не визнає себе виним Вам необхідно викликати співробітників Національної поліції для фіксування події.Також варто розшукати двох свідків цієї події і попросити їх залишитись до прибуття співробітників Національної поліції або ж записати їх контактні дані. Після прибуття співробітників Національної поліції необхідно досконало прослідкувати за складанням схеми ДТП, а також вимагать від поліцейських зафіксувати ДТП (зробити фото, відео).Також необхідно залишити письмове пояснення стосовно події і передати його співробітникам національної поліції.Після цього необхідно повідомити Страхову компанію винуватця про подію і очікувати результатів судового процесу по результатам якого треба буде звернутись в страхову компанію винуватця для відшкодування нанесеного збитку.

артем валерійович трач 3 роки тому

неодноразово звертався до юристів, дуже задоволений. хороший сервіс за таку ціну

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Сергей Александрович Зубар город Херсон 3 роки тому

Здравствуйте! У меня есть карта ваша стандарт, хочу универсальную так как она мне будет более полезная. Что мне делать?? Заказывать еще одну?? Ответьте

Доброго дня Сергію!
З цього питання Вам необхідно звернутися до свого персонального менеджера в якого Ви замовляли карту. Замовляти ще одну не треба, Ви просто доплатите різницю.

Геннадий 3 роки тому

Пользуюсь услугой уже второй год, очень доволен.

Дякуємо за тривалу співпрацю та Вашу довіру!

Богдан 3 роки тому

Радий, що працюю саме з цією компанією. Юристи завжди беруть слухавку, дівчата ввічливі йдуть на зустріч. Обіцяли покласти 2 талона, але доїхав лише один. Подзвонив своєму менеджерові Іринкі, компанія виправила помилку вислали 2 талона і заплатили за доставку. був здивований якщо чесно, здивований, що в цій компанії цінують кожного клієнта. За це і дякую. Буду всім рекомендувати!

Дякуємо за зворотній зв'язок! Ваша думка дійсно, важлива для нас.

Игорь Бевз 3 роки тому

Подскажите есть ли такой штраф за движение без включенного ближнего света?

Розповсюджена ситуація, коли співробітники Національної поліції виписують водіям штраф в розмірі 425 грн за рух без вімкненого ближнього світла або ж денних ходових огнів. Але, у відповідності з санкцією статті, яку застосовують, штраф можна накладати в випадку порушення користування освітлювальними засобами на початку руху або ж в випадку зміни направлення руху, але не в процесі руху.
Вихидячи з цього, в випадку руху без вімкнених денних ходових огнів або ж ближнього світла допускається застосування лише одного виду санкцій, а саме: попередження, що передбачено ст. 135 Кодекса України про адміністративні правопорушення.

Василий 3 роки тому

Отличная компания. Квалифицированные юристы и милые менеджеры, которые всегда готовы помочь и поддержать. Особое спасибо менеджеру Ирине, всегда поднимает настроение.

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Игорь Ильич 3 роки тому

Подскажите пожайлуста, могут ли инспектора выписать штраф за трещину на лобовом стекле?

Дійсно, дуже часто виникає ситуація, коли співробітники Національної поліції виписують штраф водіям за тріщину на лобовому склі, пояснюючи це Державними нормами, в яких передбачена заборона використання транспортного засобу з тріщиною на лобовому склі.
Але, данні норми розповсюджуються виключно на станції проходження технічного огляду, тому при наявності діючого документа, (підтверджуючого, що технічний огляд пройдено) притягнення до адміністративної відповідальності за тріщину являється незаконним - це стосується грузових транспортних засобів, оскільки для них процедура проходження технічного огляду є обов'язковою.
Для водіїв легкових транспортних засобів ситуація аналогічна, оскільки для легкових авто процедура проходження технічного огляду не являється обов'язковою.

Руслан 3 роки тому

Здравствуйте! Пару дней назад получил штраф за парковку в неправильном месте, припарковался на тротуаре. Стаж водительской еще не большой, хотел бы уточнить запрещено ли законом парковатся на тротуаре и есть ли штраф за парковку на зеленной зоне?

Доброго дня! Все залежить від того: на якому саме авто Ви були та як саме заїхали на тротуар. Т.к. у правилах дорожнього руху зазначено, що стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2м.
Що стосується зеленої зони.. Є також багато нюансів. В залежності під що саме призначена ця зона. Штраф є. Але краще набрати на гарячу лінію, щоб можна було детальніше обговорити дане питання.

Андрей 3 роки тому

Вчера остановили инспектора и хотели выписать штраф за трещину на стекле, позвонил юристу не знаю что он им сказал, но меня сразу же отпустили, еще причем и извинились. Я удивлен. Спасибо!

Раді, що Ви задоволені.

Андрей Мельников 3 роки тому

Неоднократно обращался к вашим юристам, всегда помогают на высшем уровне. Не просто помогают, а дают дельные человечиские советы. Особое спасибо Димону что выручил

Дякуємо за зворотній зв'язок. Юристу коментар передамо)

Женя 3 роки тому

Юридичний Контроль Дякую

Дякуємо Вам!

Антон 3 роки тому

З приводу питання про перевищення швидкості, скажіть будь-ласка, чому ви вирішили що сума штрафу становить 3400 грн? Тоді як в кпап України нічого не змінилося і штраф залишився в сумі 510 грн, ви керуєтесь сайтами новин, а не нормативными актами ? Вибачаюсь, але відразу видно вашу некомпетентність.

Иван Семенович 3 роки тому

Хорошая услуга доволен что вовремя купил. Теперь экономлю и время и деньги

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Генна 3 роки тому

Хотел бы узнать, если это возможно какой сейчас штраф за превышение скорости? И можно ли что то предпринять если его уже выписали?

Штраф за перевищення швидкості становить 510 грн. Наберіть Вашого Юриста, він підкаже, що можна вдіяти в данній ситуації.

Кушніров Олександр Іванович 3 роки тому

Чудова компанія, користуюся рік. Юристи бомба. Через місяць закінчується термін дії карти, як я можу її продовжити?

Доброго дня!
Стосовно співпраці в майбутньому, Вам необхідно набрати Вашого персонального менеджера або ж номер який вказано на сайті.

Павел 3 роки тому

Здравствуйте! хотел бы узнать обязателен ли техосмотр для молоковоза?

Доброго дня!
Необхідно проходити обов'язковий технічний контроль один раз на рік. Це положення прописано в статті 35 закона України "Про дорожній рух".
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3353-12#n427

Микола 3 роки тому

Очень рад сотрудничеству, приятные люди, переживают как за своих друзей, всегда помогают до конца, и я желаю вам процветанья и успехов, такие люди нам нужны!!!

Раді, що Ви задоволені!

Андрей 3 роки тому

в потрібний момент всі лінії зайняті а після складання постанови передзвонили менеджер Яна дозволяє не відповідати на телефон протягом декількох днів

Доброго дня!
Зверніться по номеру керівництва для вирішення цієї ситуаціїї.

Анатолій 3 роки тому

Спасибо за помощь! Толковые юристы, менеджеры супер! Рекомендую всем!

Дякуємо за зворотній зв'язок!

Іван 3 роки тому

Услуга вполне интересная, не дорогая и нужная обращался к юристу за консультацией, юрист дал рекомендации грамотно. Ещё хочу поблагодарить моего персонального менеджера Марину за ее помощь и хорошее отношение к клиенту. Спасибо

Игарь Пыслар 3 роки тому

Дякую за ваші послуги! Звертався до ваших юристів допомогу надали кваліфіковану і звичайно дякую менеджеру Марині допомогу. Рекомендую

Ярослав 3 роки тому

Спасибо за помощь! Юристы и менеджер Яна всегда на связи!отзыычивая команда )

Влад 3 роки тому

Всем рекомендую ! Каждый знает свое дело, помогли в нужный момент! Спасибо

Владимир 3 роки тому

Толковые юристы, менеджеры просто супер, компанией вполне удовлетворен. Спасибо за помощь !

Михаил 3 роки тому

Все шикарно.Все работает на ура. Приятная девушка, все детально объяснила, очень рад что узнал об этой компании. Спасибо отдельное Яночке, за её терпение. И за то что переживает за своих клиентов.

Владимир 3 роки тому

Помощь пригодилась , все сработали на профессиональном уровне !Очень доволен !

Олексій 3 роки тому

Квалифицированная помощь была предоставлена !спасибо

Дякуємо за зворотній зв'язок!

юрий 3 роки тому

полиция говорят не обязаны общаться по телефону!только с представителем на месте!

По закону України інспектори дійсно не мають права брати Вашу особисту річ (в данному випадку Ваш телефон), але якщо Ви вмикаєте гучномовець, інспектор зобов'язаний спілкуватися з Вашою стороною захисту, адже за Конституцією УК ви маєте право на юридичний захист. І якщо інспектор в такому випадку Вам відмовляє, значить його претензії можна вважати незаконними, в такому разі юристи пишуть скаргу до Департаменту поліції.

юрий 3 роки тому

здравствуйте,скажите пожалуйста договор мы с вами заключаем какой то ,когда будет ваша услуга заказана?

Стосовно Вашого питання.. Договір наша компанія не заключає, т.к. це абонементська плата за рік ( те саме, коли оплачуєте послуги мобільного зв'язку за рік). Але ми беремо на себе ряд обов'язків: консультації в телефонному режимі, складання паперів (перелік вказано на сайті), а також повернення коштів, якщо надана Вам консультація була некваліфікованою.

Михайло 3 роки тому

Компанія супер, менеджер Анастасія - янгол, шикарне відношення, завжди допоможе, і взагалі всі ви молодці

Дякуємо за зворотній зв'язок.

Олег 3 роки тому

Замечательная компания , юристы , менеджери. Очень доволен работой и помощью

Дима 3 роки тому

Компания просто супер, спасибо вам , вы во многом помогаете людям !!

Анатолій 4 років тому

Компанія супер, я дуже задоволенний юристами . Багато друзів співпрацюють також з вами . Будк і надалі рекомендувати . Супееер

Євген 4 років тому

Задоволений роботою спеціалістів, на даній фірмі працюють кваліфіковані робітники . Про менеджерів склалась гарна думка, люб‘язні, ввічливі дівчата. В цілому сервісом задоволений

Олена Радіонова 4 років тому

Заказала мужу комплект юридической защиты. Юристы отзывчивые, понимающие, всегда на связи. Теперь и мужу хорошо и мне спокойно) Рекомендую всем)))

Женя Качур 4 років тому

Став учасником програми не давно, але дуже задоволений роботою юристів та їх кваліфікацією! Всім рекомендую!!!

Денис Лиходед 4 років тому

Теперь полиция мне не враг, благодаря талону даже не останавливают. Спасибо вам за это.

Nikolay Melnichenko 4 років тому

Недавно стал Вашим клиентом, очень доволен. Рекомендую!

Іван Торохтій 4 років тому

МЕГАКЛАСНИЙ ЮРИДИЧНИЙ СЕРВІС! Ось що я можу сказати про компанію “Юридичний контроль”. Тепер патрульні мені не страшні, адже я знаходжусь під надійним юридичним захистом! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!

Maxim Sushko 4 років тому

Видел много машин в городе с вашим талоном, решил и себе заказать, хорошо что есть подобные сервисы, денег не много, а консультацию можно получить в любое время

Hanter XSD 4 років тому

Пользуюсь недавно, но пока все устраивает. Особенно радуют отзывчивые юристы, спасибо.

Антон Голобуль 4 років тому

Был у меня инцидент с полицией, проехал на красный. Набрал юриста, тот не растерялся и быстро разрулил ситуацию. Обошлось предупреждением. Хорошая программа! Юрист всегда можно сказать под рукой и не нужно напрягаться. Спасибо

Звертайтеся! Завжди раді допомогти!

Евгений Онищенко 4 років тому

купил обычную карту, хочу премиум. Можно ка-то доплатить и обменять? Все-таки привилегий больше, та й деньги за такие услуги копейки.

Доброго дня! Так, таку процедуру можна здійснити. Наберіть Вашого персонального менеджера і Вам відправлять нову карту (стару буде заблоковано), на Новій Пошті до сплати буде 200 грн, т.к. Вартість карти Premium 598 грн, з них 398 грн Ви уже сплатили за карту Standart.

Микола 4 років тому

Спочатку не повірив, що за такі малі гроші можна отримувати допомогу цілодобово, але все ж таки вирішив спробувати, та ще й менеджер приємний. Зараз користуюся, все влаштовує. Юристи дійсно профі в своєму ділі. Рекомендую!!!!

Дякуємо за зворотній зв'язок.

Ще коментарі